Ana Sayfa / Güncel / YÜZ KORUYUCU SİPERLİK

YÜZ KORUYUCU SİPERLİK

Koronavirüs sadece temas yoluyla değil hava yoluyla da bulaşabilen hastalıktır.  Bu virüs hapşırık ve öksürük sonucu, havaya karışan damlacıklar yoluyla enfekte olmayan insanın solunum sistemine ulaşabilir.  

Covid19’a Karşı Yüksek Koruma

Bu nedenle sadece ağzın korunması yerine yüzün tamamının virüslerden korunması gerekmektedir. 3 ULUSAL SANAYİCİ GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ, TAMAMEN KENDİ İMKANLARIYLA KORONAVİRÜSE KARŞI İŞTE BU SİPERLİĞİ ÜRETTİ. Mevcut bez maskeler sadece ağız ve burnu koruma amaçlıdır.

Buğu Yapmaz

Ancak koronavirüs göz teması yoluyla da bulaşabilmektedir. İşte bu nedenle Türk sanayicileri yüzü tamamen koruyan bu siperliği üretti. Yüze temas etmeyen bu siperlik hem sizi hem de karşınızdakini hava karışan hapşırık ve öksürük damlacıklarından korur. 

Sıvı Temasını Önler  

Hafif bir malzeme ile üretilen yüz siperliği arka tarafından ayar lastiğiyle her çapa uyum sağlamaktadır.  Işık geçirgenliği vardır ve buğu tutmaz.  Tamamen esnektir ve her yerde rahatlıkla kullanılabilir.

Yıkanabilir

  Sabun ve ya alkolle kolaylıkla temizlenebilmektedir. Normal bir ağız maskesinin ömrü maximum 2 saattir.   Ancak bu yüz siperliğini 1 ay boyunca gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 

Ayarlanabilir

Kullanımı oldukça basit. Paketten çıkan siperi, şerit çemberdeki çıkıntılara oturtun. Siperin arka kısmındaki ipi kafa çapınıza göre ayarlayın ve siperi indirin. İşlem tamam. Siperi kademeleri olarak kaldırıp indirebilirsiniz.  3 ulusal sanayicinin işbirliğiyle üretilen bu ürün tam anlamıyla bir sosyal sorumluluk projesi. Piyasadaki “fırsatçılık” örneği olan fahiş fiyatlar yerine biz 3 adet başlık 6 adet siperliği siz değerli izleyicilerimize 39 TL.

Bu Haberler ilginizi Çekebilir...

MEDENİYETE YÖN VEREN UYGARLIKLAR SETİ

Tarihi yeniden okuma zamanı.Medeniyetlere Yön Veren Uygarlıklarİnsanlık bu günlere hangi aşamalardan geçerek geldi?İlk yazıyı kimler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir