Ana Sayfa / Haber / Digiturk ve Tivibu’ya giriyoruz: Vatan Partisi’nden kampanyaya tam destek

Digiturk ve Tivibu’ya giriyoruz: Vatan Partisi’nden kampanyaya tam destek

Türkiye’nin Milli kanalı Ulusal Kanal’ı Digiturk ve Tivibu’ya taşımak için başlatılan büyük seferberliğe destek büyüyor. 5 milyon evi daha aydınlatmak için başlatılan atılım kampanyasında ihtiyaç 3 buçuk milyon lira. Vatan Partisi, kampanya için seferberlik başlattı. Vatan Partisi Genel Merkezi’nden kampanyaya destek açıklamaları geliyor.

Türkiye‘nin Milli kanalını Digiturk ve Tivibu‘ya taşımak için toplumun her kesiminden destek çağrıları geliyor.

Ulusal Kanal‘ın 2 mecraya girebilmesi için 3 buçuk milyon Türk lirasına ihtiyaç var.

Vatan Partisi de il başkanlıklarında kampanya için seferberlik başlattı. Genel Merkez yöneticileri teker teker kampanyaya destek çağrısında bulunuyor.

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Şule Perinçek, Ulusal Kanal’ın daha fazla insana ulaşmasının, mazlum milletlerin mücadelesinin güçlenmesi açısından önemli olduğunu belirtti.

Vatan Partisi Öncü Kadın Genel Başkanı Meltem Ayvalı, Ulusal Kanal’ın Maide Anne’nin ve Diyarbakır Annelerinin sesi olduğunu belirtti.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/KtwIKYJXbRM" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Bu Haberler ilginizi Çekebilir...

Denizli’den Digiturk kampanyasına destek

Ulusal Kanal’ın 5 milyon evi daha aydınlatmak için başlattığı Digiturk ve Tivibu platformlarına girme kampanyasına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir