Ana Sayfa / Güncel / Doğu Perinçek’ten Ulusal Kanal’a destek çağrısı

Doğu Perinçek’ten Ulusal Kanal’a destek çağrısı

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Ulusal Kanal’ın 5 milyon yeni evi daha aydınlatmak için başlatığı Digitürk ve Tivibu kampanyasına tam destek verdi. İhtiyaç olan 3 buçuk milyon lira için kendisinin 700 bin liralık bir kaynak bulacağını açıklayan Perinçek, vatandaşlara da destek çağrısı yaptı. Perinçek, “Ulusal Kanal 20 milyona vatan bütünlüğü, umut, namus, sevgi ve özgürlük taşıyacak” dedi.

Abddullah Gül’ün ABD ile yaptığı gizli anlaşmayı Ulusal Kanal aracılığıyla deşifre edildi. 

Türkiye’nin milli kanalı Silivri direnişinin sesi oldu. Hukuksuz Ergenekon yargılamaları Ulusal Kanal ile duyuruldu.

Tüm dünya sözde Ermeni Soykırımına karşı kazanılan zaferi Ulusal Kanal’dan izledi. 

15 Temmuz darbe girişiminin bastırılması için Türk ordusu ve Türk Milleti’ne ilk sesleniş yine Ulusal Kanal aracılığıyla yapıldı. 

Tarihi başarılarla dolu Ulusal Kanal’ın 5 milyon yeni evi aydınlatmak için başlattığı kampanyaya Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek‘ten tam destek geldi.

Vatan Partisi lideri, yeni platformlara girmek için gerekli olan 3 buçuk milyon lira için eşi Şule Perinçek ile birlikte emekli maaşlarını bağışlayacağını söyledi. 700 bin liralık kaynak yaratacağını açıkladı.

Perinçek, bütün yurttaşları da Ulusal Kanal’a omuz vermeye davet etti.

<div style="position:relative;padding-bottom:56.25%;height:0;overflow:hidden;"> <iframe style="width:100%;height:100%;position:absolute;left:0px;top:0px;overflow:hidden" frameborder="0" type="text/html" src="https://www.dailymotion.com/embed/video/x7xkldl?autoplay=1" width="100%" height="100%" allowfullscreen allow="autoplay"> </iframe> </div>

Bu Haberler ilginizi Çekebilir...

Dilek Çınar yazdı: Kanallar da savaşır

Ulusal Kanal, ne zaman istesek Türk gençliğinin sorunlarını ve çözümlerini ekrana taşımıştır. Biz de varımızla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir