Ana Sayfa / Güncel / Öncü Gençlik Ulusal Kanal için kolları sıvadı

Öncü Gençlik Ulusal Kanal için kolları sıvadı

Vatan Partisi Öncü Gençlik Genel Yönetim Kurulu, Ulusal Kanal’ın Digiturk ve Tivibu’ya girme hedefiyle başlattığı kampanya için kolları sıvadı.

Ulusal Kanal, geçtiğimiz günlerde yayını ağını genişletmek ve birinci haber kanalı olmak için kampanya başlatmıştı. Digiturk ve Tivibu’ya girerek 5 milyon haneye daha ulaşmayı hedefleyen Ulusal Kanal’a Öncü Gençlik’ten de destek geldi.

Öncü Gençlik Genişletilmiş Genel Yönetim Kurulu, Vatan Partisi Genel Saymanı Serhan Bolluk ve Ulusal Kanal Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Türkkan’ın katılımıyla toplandı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Öncü Gençlik Genel Başkanı Özgür Bursalı, “Milletimizin tertemiz alın terine yaslanarak Ulusal Kanal’ı Türkiye’nin en iyi kanalı yapacağız. Bu aynı zamanda Vatan Partisi’ni iktidar yapma yolunun bir parçasıdır. Türkiye’nin kaderini değiştiren kanalına çağ atlatıyoruz. Kanal’ın ekranında gördüğümüz bu yüzden sadece bir video, bir haber değil halkın mücadele gücüdür ve hakikat rehberidir. Türk milleti son 20 yılda en karanlık zamanlardan onun ışığıyla çıkmıştır. Silivri zindanlarını yıkan, Ermeni Soykırımı yalanlarını bitiren, emekçilerin sesi ve Mehmetçiğin nefesi olan kanalımızın 5 Milyon evi daha aydınlatmak için başlattığı kampanyaya canla başla katılıyoruz” dedi.

Ulusal Kanal’ın bugün yetişen her vatansever Türk gencinin üzerinde çok büyük bir emeği var.

Toplantıyla Ulusal Kanal kampanyası için çalışmalarını başlatan Öncü Gençlik üyeleri, Ulusal Kanal’ın Türk milletinin desteğiyle Digiturk ve Tivibu’ya gireceğini ifade ettiler. Gençler, vatanseverlerin sesinin tüm Türkiye’ye ulaşması için milli medyanın en büyük temsilcisi Ulusal Kanal’ın her zaman desteklenmesi gerektiğini belirttiler.

“ULUSAL KANAL TÜRKİYE NÖBETİ TUTUYOR”

Ulusal Kanal kampanyasıyla ilgili değerlendirmede bulunan Öncü Gençlik Genel Sekreteri Ferdi Tanhan, “Ulusal Kanal 24 saat Türkiye nöbeti tutuyor. İnsanlar ekmek yiyerek, su içerek yaşıyor, Ulusal Kanal Türk milletini aydınlatarak. Hakikati aydınlatmak Ulusal Kanal’ın varlık nedeni. Ulusal Kanal’ın bugün yetişen her vatansever Türk gencinin üzerinde çok büyük bir emeği var. Bu emeğin bize yüklediği sorumlulukları yerine getireceğiz. Burslarımızla, harçlıklarımız ve emeğimizle Ulusal Kanal’ın 5 Milyon haneyi daha aydınlatmasını sağlayacağız. Herkesi bu kampanyaya katılmaya davet ediyoruz” dedi.

“ULUSAL KANAL TÜRKİYE’NİN KALESİDİR”

Vatan Partisi Genel Saymanı Serhan Bolluk, kampanyaya ilişkin şu değerlendirmelerde bulundu:

“Ulusal KanalCumhuriyetimizin, bağımsızlığımızın, Atatürk’ün kalesidir.ABD’nin dayattığı 1 Mart 2003 tezkeresini önledi. Ermeni soykırımı yalanı bitirdi. ‘Dayan Denktaş Türkiye Seninle’ yürüyüşleriyle yola çıkarak Kıbrıs’ı savundu. Silivri duvarları yıktı ve Türk ordusu özgürleştirildi. 15 Temmuz FETÖ darbesi bastırılmasında Ulusal Kanal’ın da payı büyüktür. Atatürk, Türkiye’yi birleştiren değer olarak benimsendi. Üretim ve istihdam odaklı ekonomi seçeneği Ulusal Kanal’la Türkiye’nin gündemine oturdu.”

“GENÇLERİN DESTEĞİ BİZLERE CESARET VERDİ”

Öncü Gençlik üyelerinin verdiği desteğin kendilerine cesaret verdiğini ifade eden Ulusal Kanal Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Türkkan, “Ulusal Kanal, Türkiye’nin en güvenilir 2. kanalı. Şimdi birinci kanal olmak için çalışıyoruz.Bu imeceden de hep birlikte alnımızın akıyla çıkacağımızı biliyoruz. Çünkü siz varsınız, Türk milleti var. Yeni dönemle birlikte üreticinin sesini 20 milyon insanımıza daha duyuracağız. Mehmetçiğin kahramanlığını 20 milyon insanımız daha gururla izleyecek. Diyarbakır Anneleri, 20 milyon insanımızı daha uyandıracak. Mavi Vatanımızdaki al bayrağımız bütün vatandaşlarımızın ekranlarında dalgalanacak.Öncü Gençlik’i gösterdiği iradeden dolayı kutluyorum.

Bu Haberler ilginizi Çekebilir...

Dilek Çınar yazdı: Kanallar da savaşır

Ulusal Kanal, ne zaman istesek Türk gençliğinin sorunlarını ve çözümlerini ekrana taşımıştır. Biz de varımızla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir